Programok

0. napi program
augusztus 10.

Nappali program Nagyszínpad BT Aréna
14:00 Kapunyitás 18:00-19:00 Soulwave 23:00-00:00 Azahriah
17:00-20:00 EFOTT Olimpia 19:30-20:30 Dzsúdló 00:00-01:30 Fluor Tomi Születésnapi Party
20:00-21:00 Összesítés / Eredményhirdetés 21:00-22:15 Vad Fruttik 01:30-03:00 Dr. BRS-RetroStars
21:00-22:30 Tábortűz Akusztik koncerttel 22:45-00:00 Punnany Massif 03:00-05:00 Szeresd a Trashem

ZENEI PROGRAMOK

Rauch MyTea Nagyszínpad
SZERDA

augusztus 11.

CSÜTÖRTÖK

augusztus 12.

PÉNTEK

augusztus 13.

SZOMBAT

augusztus 14.

18:30

Király Viktor & The Band

20:00

Magna Cum Laude

21:45

Rúzsa Magdi

23:30

Brains

18:30

The Biebers

20:00

Bagossy Brothers Company

21:45

Scooter

23:30

Horváth Tamás

18:30

ByeAlex és a Slepp

20:00

Irie Maffia

21:45

Halott Pénz

23:30

Wellhello

18:30

Margaret Island

20:00

Follow The Flow

21:45

Flo Rida

23:30

Majka & Curtis

2. számú nagyszínpad
SZERDA

augusztus 11.

CSÜTÖRTÖK

augusztus 12.

PÉNTEK

augusztus 13.

SZOMBAT

augusztus 14.

18:30

Abigél

20:00

Lóci Játszik

21:30

Blahalousiana

23:00

Depresszió

00:30

Ivan and the Parazol

02:00

FATAL ERROR

18:30

Tortuga

20:00

Anna and the Barbies

21:30

Road

23:00

30Y

00:30

USEME

02:00

Carson Coma

18:30

Queen Tribute

20:00

Kelemen Kabátban

21:30

Horváth Charlie

23:00

Intim Torna Illegál

00:30

Kiscsillag

02:00

Cloud9+

18:30

Stoned – 100%RollingStones

20:00

Szabó Balázs Bandája

21:30

Péterfy Bori & Love Band

23:00

Honeybeast

00:30

Prosectura

02:00

Ocho Macho

BT Koncert Aréna
SZERDA

augusztus 11.

CSÜTÖRTÖK

augusztus 12.

PÉNTEK

augusztus 13.

SZOMBAT

augusztus 14.

20:00

Ricsárdgír

21:30

Csaknekedkislány

23:00

Hősök

00:00

KOOSZMILAN

01:30

Metzker Viktória

03:00

Stadium X

04:30

Yamina

20:00

Konyha

21:30

Esti Kornél

23:00

AK26

00:00

Joer Junior

01:30

Pixa

03:00

UVCT pres. Jumodaddy feat Wondawulf

20:00

Ganxsta Zolee és a Kartel

21:30

Sub Bass Monster

23:00

BSW

00:00

Lotfi Begi

01:30

Peter Jabin

03:00

Katapult Dj

04:30

Lennard

20:00

Fish!

21:30

Bëlga

23:30

Krúbi

00:00

Rusty

01:30

Andro

03:00

Willcox

04:30

Drop The Cheese

Pepsi HÖOK Party Aréna
SZERDA

augusztus 11.

CSÜTÖRTÖK

augusztus 12.

PÉNTEK

augusztus 13.

SZOMBAT

augusztus 14.

17:00

Beton Hofi

18:30

The Minds

22:00

KKEVIN

22:30

Lil G

23:00

T-Danny

23:30

Cory/Happy Gang

00:00

UFO Update

00:30

Groovehouse

01:00

Dj Náksi

03:00

Bailando – Endy&Gomes

17:00

Schönherz Brasschband

18:30

BUZZ

22:00

Lmen Prala

22:30

RICO X MISS MOOD

23:00

Animal Cannibals

23:30

Korda György és Balázs Klári

00:00

Kozmix

01:00

DJ Dominique

01:30

Krisz Rudi

03:00

Chris M

17:00

Phrenia

18:30

Teddy Queen

22:00

Manuel

22:30

Opitz Barbi

23:00

Nemazalány x Szofi

23:30

V-tech

00:00

Zoltán Erika

00:30

Csordás Tibi/Fiesta

01:00

Shygys

01:30

Juhász Laci

18:30

Sexnuggets

22:00

Essemm

22:30

USNK

23:00

Deniz x Orsovai Reni

23:30

Betty Love

00:00

Kis Grófo

00:30

Dévényi Tibi bácsi

01:30

Necc Party

Hungarikum Falu & Muzsika Szigete
KEDD

augusztus 10.

SZERDA

augusztus 11.

CSÜTÖRTÖK

augusztus 12.

PÉNTEK

augusztus 13.

SZOMBAT

augusztus 14.

23:00

SECRET OPENING PARTY

20:00

Tarsoly zenekar – magyar táncház

21:30

Zora Zenekar – délszláv táncház

22:45

Tarsoly zenekar – magyar táncház

00:00

Zora Zenekar – délszláv táncház

01:00

VIDEOD!SCO 80’S – dj Medgya

20:00

Berka Együttes – moldvai, csángó

21:30

Danubia Tamburazenekar

22:45

Berka Együttes

00:00

Danubia Tamburazenekar

01:00

VIDEOD!SCO 90’S – dj Pozsi

19:00

ZENEEXPRESSZ
Kökény Attila, Tóth Andi, Cozombolis Trió, Csepregi Éva, HERCEG, Gipsy Kings Experience, Takács Nikolas,  Singh Viki, Bon-Bon valamint Fásy Ádám aki egyben az est házigazdája is.

00:00

VIDEOD!SCO 00’S – dj Spigiboy

20:00

Bazseva zenekar – magyar táncház

22:00

VARGA VIKTOR LIVE

00:00

VIDEOD!SCO XXI. – special guest: dj Infragandhi

Ballantine’s True Music Stage
SZERDA

augusztus 11.

CSÜTÖRTÖK

augusztus 12.

PÉNTEK

augusztus 13.

SZOMBAT

augusztus 14.

18:00

Kempy

21:00

Hory

00:30

Kempy

01:30

Jauri

03:00

Christopher

18:00

Subpop

23:30

Scaby

01:00

Subpop

02:00

Ajkay

03:30

Bricklake

18:00

Dante

00:00

ImmiV

02:00

Dante

03:00

Abstrct

18:00

Tom Small

00:00

O’neal

01:30

Andrea Lane

03:00

Benkane

04:00

Tom Small

RÁDIÓ 1 STAGE
SZERDA

augusztus 11.

CSÜTÖRTÖK

augusztus 12.

PÉNTEK

augusztus 13.

SZOMBAT

augusztus 14.

17:00

Lotfi Begi + Juhász Gergő

18:00

Lotfi Begi + Juhász Gergő

20:00

DISCO’S HIT

21:00

VIRUS

22:30

Dante

00:00

WILLCOX

01:30

ANDRO

02:00

PUREBEAT

17:00

Lotfi Begi + Juhász Gergő

18:00

Lotfi Begi + Juhász Gergő

20:00

DISCO’S HIT

21:00

NEWIK

23:00

STADIUM X

00:30

JAURI

02:00

REGÁN LILI

17:00

Lotfi Begi + Juhász Gergő

18:00

Lotfi Begi + Juhász Gergő

20:00

DISCO’S HIT

21:00

YAMINA

22:00

METZKER VIKTÓRIA

23:00

Bréda Bia

00:00

NIGEL STATELY

01:30

JOERJUNIOR

02:30

LOVING ARMS

17:00

COOKY

18:00

COOKY

20:00

DISCO’S HIT

21:00

Antonyo

22:30

Bricklake

00:30

ABSTRCT

02:30

Ajkay