Programok

ZENEI PROGRAMOK

-1. NAP (KEDD) július 9.
Lagúna KempingDORKO-EFOTT Merch StageEFOTT Tábortűz
EFOTT Nyitókarnevál és Egyetemi Zászlóparádé (20:00)Welcome Party (Best of EFOTT) (23:00)Szakács Gergő Akusztik! (22:00)
0. NAP (SZERDA) július 10.
Mercedes-Benz – HÖOK30 Party ArénaMuzsika SzigeteCognizant DockPepsi StageE.ON Energy Stage
Juhász Laci, Party Cannibals, Endy (21:00)LE ROM (20:00)
roma folk, tánc és buli
Retro & Disco Hits (21:00)Palo (22:00)Dj BB (22:00)
GICCS Party (23:00)
Nikita, Adam Ajkay, Kozmix, Ufo, AK26, Lil G&Nemazalany
Táncház a Tarsoly zenekarral és táncos házigazdával (21:30)Welcome Party with DJ Te$$ & KA.OSS (23:00)Dj PéGé (00:00)Emory (23:30)
Juhász Laci, Party Cannibals, Endy (02:00)LE ROM (23:00)
roma folk, tánc és buli
Loving Arms (01:00)
Táncház a Tarsoly zenekarral, táncos házigazdával (00:45)Emory (02:30)
Dj BB (04:00)
T-Systems Nagyszínpad
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

18:30

Fish!

20:00

Road’15

21:45

Kowalsky meg a Vega

23:30

Punnany Massif

18:30

Szabó Balázs Bandája

20:00

Wellhello

22:00

Rita Ora (UK)

23:30

Brains

18:30

Margaret Island

20:00

Majka

21:45

Tankcsapda – 30 éves születésnapi koncert

23:30

KÜLFÖLDI NÉV HAMAROSAN

18:30

Bagossy Brothers Company

20:00

Hamarosan

21:45

Halott Pénz

23:30

Follow the Flow

Rauch MyMusic Aréna
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

16:30

Dumaszínház – Aranyosi Péter

17:30

KosziJanka

19:00

Lóci Játszik

20:30

Irie Maffia

22:00

Esti Kornél

23:30

Cloud 9+

01:00

Tesco Disco

03:00

Ludmilla

16:30

Dumaszínház – Bellus István

17:30

Konyha

19:00

Kelemen Kabátban

20:30

Péterfy Bori & The Love Band

22:00

Caramel

23:30

Horváth Tamás

01:00

UVCT pres. JumoDaddy w. Wonda

03:00

Borgore (ISR)

04:30

UVCT pres. JumoDaddy w. Wonda

16:30

Dumaszínház – Lakatos László

17:30

The Biebers

19:00

BSW

20:30

Belga

22:00

Ivan & the Parazol

23:30

30Y

01:00

NECC PARTY

16:30

Dumaszínház – Beliczai Balázs

17:30

CsakNekedkislány

19:00

Blahalouisiana

20:30

ByeAlex és a Slepp

22:00

Anna & the Barbies

23:30

Intim Torna Illegál

01:00

Lithium Night

Mercedes-Benz – HÖOK30 Party Aréna
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

21:00

Basics

21:30

LMEN Prala

22:00

Basics

22:30

Dj Free

00:00

Jackwell

01:30

Purebeat

03:00

Dj Szecsei

04:30

Yamina

20:00

Rusty

21:00

Rico x Miss Mood

21:30

Rusty

22:30

Peter Jabin

00:00

Pixa

01:30

Tujamo (GER)

03:00

Katapult DJ

04:30

Tőtöttcigi

21:00

Endy

21:30

Nemazalány X Lil G

22:00

Endy

22:30

Drop The Cheese

00:00

Metzker Viktória

01:30

Gianluca Vacchi (IT)

03:00

Andro

04:30

Ca$htag

21:00

Jam-i

21:30

AK26

22:00

Jam-i

23:00

Spigiboy

00:00

DJ Náksi

01:00

Brooklyn Bounce

02:00

Peat Jr.

03:00

Sterbinszky

Berentzen Stage
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

17:00

MADRAPUR

18:15

Kies

19:30

1stepkloser (Linkin Park Tribute)

21:30

USEME

23:30

Dorothy

01:00

Paddy & The Rats

15:30

STETL

17:00

Dynamite Dudes

18:15

Stubborn

19:30

Basket Case (Green Day Tribute)

21:30

Apey & The Pea

23:30

Depresszió

01:00

Ganxsta Zolee és a Kartel

15:30

Sexnuggets

17:00

Tortuga

18:15

Phrenia

19:30

ACid/DC (AC/DC Tribute)

21:30

Prosectura

23:30

Supernem

01:00

AWS

17:00

Teddy Queen

18:15

Kelenføld

19:30

Rage Against The Machine Tribute by Subscribe

21:30

Aurora

23:30

Junkies

01:00

Fatal Error

Bomba! Hip-Hop Stage
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

18:00

Pozsi

20:30

Siska Finuccsi

22:30

Animal Cannibals

00:30

Pozsi

18:00

Endy

20:30

Mikee Mykanic

22:30

Sub Bass Monster

00:30

Endy

18:00

Jam-i

20:30

Krúbi

22:30

NB

00:30

Jam-i

18:00

Q-Cee

20:30

USNK

22:30

Hősök

00:30

Q-Cee

Muzsika Szigete
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

20:00

Táncház a Tarsoly zenekarral és táncos házigazdával

21:30

Nótakaraoke – Tordai Zoltán zenekarával és Dócs Péter nótaénekessel

23:00

Táncház a Tarsoly zenekarral és táncos házigazdával

00:30

Nótakaraoke – Tordai Zoltán zenekarával és Dócs Péter nótaénekessel

20:00

Táncház a Tarsoly zenekarral és táncos házigazdával

21:30

Nótakaraoke – Tordai Zoltán zenekarával és Dócs Péter nótaénekessel

23:00

Táncház a Tarsoly zenekarral és táncos házigazdával

00:30

Nótakaraoke – Tordai Zoltán zenekarával és Dócs Péter nótaénekessel

20:00

Pravo zenekar – szerb, makedón, bolgár buli és táncház

21:30

Táncház a Tarsoly zenekarral és táncos házigazdával

23:00

Pravo zenekar – szerb, makedón, bolgár buli és táncház

00:45

Táncház a Tarsoly zenekarral, táncos házigazdával

19:00

Heimatklang zenekar – sváb mulatság és tánc

20:15

Táncház a Tarsoly zenekarral és táncos házigazdával

21:45

Heimatklang zenekar – sváb mulatság és tánc

Cognizant Dock
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

21:00

DJ Te$$
Hip-Hop, R&B

23:00

KA.OSS
Liquid/Jump up/Pop DnB

00:30

DJ Palotai

02:00

N.agraV
Neurofunk, Darkstep, Technoid, Hardcore

21:00

KA.OSS
House Classics

23:00

Stereo Palma

01:00

DJ Te$$
Techno, Tech House, Hard Techno

21:00

DJ Te$$
House

23:00

Marton Lugosi (SWE)
House / Tech House

02:00

KA.OSS
Bass/Progressive House, Techno

21:00

Cognizant ALL STARS NIGHT N.agraV, Marton Lugosi, DJ Te$$, KA.OSS
90's - 00's Best Party Anthems

01:00

Willcox

02:30

Palo

03:00

Edo Denova

04:30

Palo

Soproni Dóm
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

19:30

Dj Deby

01:00

Szeresd a Trashem Bébi!

19:30

Dj Deby

01:00

Dévényi Tibi Bácsi

02:30

Dj Deby

19:30

Dj Deby

01:00

Dévényi Tibi Bácsi

02:30

Dj Deby

19:30

Dj Deby

Pepsi Stage
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

22:00

Hawkeye

00:00

Dj PéGé

22:00

Dj Koczee

00:00

Dj PéGé

22:00

Seolo

00:00

Dj PéGé

22:00

Endy

00:00

Dj PéGé

E.ON Energy Stage
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

22:00

pd canvas

23:30

Emory

01:00

Lennard

02:30

Chris M

04:00

Dj BB

22:00

Pacso

23:30

Emory

01:00

Joerjunior

02:30

Frank Hash

04:00

Dj BB

22:00

FunThomas

23:30

Emory

01:00

sirmark

02:30

Half Shark & Thomas Rush

04:00

pd canvas

22:00

pd canvas

23:30

Emory

01:00

Nikita

02:30

Emory

04:00

Dj BB

SHOP