Programok

ZENEI PROGRAMOK

T-Systems Nagyszínpad
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

18:30

Fish!

20:00

Road’15

21:45

Kowalsky meg a Vega

23:30

Punnany Massif

18:30

Szabó Balázs Bandája

20:00

Wellhello

22:00

Rita Ora (UK)

23:30

Brains

18:30

Margaret Island

20:00

Majka

21:45

Tankcsapda – 30 éves születésnapi koncert

23:30

Scooter (DE)

18:30

Bagossy Brothers Company

20:00

EFOTT Special X Vasovski Symphonic
Király Viktor, Kollányi Zsuzsi, Nági, Szakács Gergő, Szivák Zsolt

21:45

Halott Pénz

23:30

Follow the Flow

Rauch MyMusic Aréna
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

16:30

Dumaszínház – Janklovics Péter

17:30

KosziJanka

19:00

Lóci Játszik

20:30

Irie Maffia

22:00

Esti Kornél

23:30

Cloud 9+

01:00

Tesco Disco

03:00

Ludmilla

16:30

Dumaszínház – Bellus István

17:30

Konyha

19:00

Kelemen Kabátban

20:30

Péterfy Bori & The Love Band

22:00

Caramel

23:30

Horváth Tamás

01:00

UVCT pres. JumoDaddy w. Wonda

03:00

Borgore (ISR)

04:30

UVCT pres. JumoDaddy w. Wonda

16:30

Dumaszínház – Musimbe Dávid Dennis

17:30

The Biebers

19:00

BSW

20:30

Belga

22:00

Ivan & the Parazol

23:30

30Y

01:00

NECC PARTY

16:30

Dumaszínház – Beliczai Balázs

17:30

CsakNekedkislány

19:00

Blahalouisiana

20:30

ByeAlex és a Slepp

22:00

Anna & the Barbies

23:30

Intim Torna Illegál

01:00

Lithium Night

Mercedes-Benz – HÖOK30 Party Aréna
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

21:00

Basics

21:30

LMEN Prala

22:00

Basics

22:30

Dj Free

00:00

Jackwell

01:30

Purebeat

03:00

Dj Szecsei

04:30

Yamina

20:00

Rusty

21:00

Rico x Miss Mood

21:30

Rusty

22:30

Peter Jabin

00:00

Pixa

01:30

Tujamo (GER)

03:00

Katapult DJ

04:30

Tőtöttcigi

21:00

Endy

21:30

Nemazalány X Lil G

22:00

Endy

22:30

Drop The Cheese

00:00

Metzker Viktória

01:30

Rádió 1 bemutatja: Gianluca Vacchi (IT)

03:00

Andro

04:30

Ca$htag

21:00

Jam-i

21:30

AK26

22:00

Jam-i

23:00

Spigiboy

00:00

DJ Náksi

01:00

Brooklyn Bounce

02:00

Peat Jr.

03:00

Sterbinszky

Berentzen Stage
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

17:00

MADRAPUR

18:15

Kies

19:30

1stepkloser (Linkin Park Tribute)

21:30

USEME

23:30

Dorothy

01:00

Paddy & The Rats

15:30

STETL

17:00

Dynamite Dudes

18:15

Stubborn

19:30

Basket Case (Green Day Tribute)

21:30

Apey & The Pea

23:30

Depresszió

01:00

Ganxsta Zolee és a Kartel

15:30

Sexnuggets

17:00

Tortuga

18:15

Phrenia

19:30

ACid/DC (AC/DC Tribute)

21:00

Prosectura

23:30

Supernem

01:00

AWS

15:30

Nene

17:00

Teddy Queen

18:15

Kelenføld

19:30

Rage Against The Machine Tribute by Subscribe

21:30

Aurora

23:30

Junkies

01:00

Fatal Error

Bomba! Hip-Hop Stage
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

18:00

Pozsi

20:30

Siska Finuccsi

22:30

Animal Cannibals

00:30

Pozsi

18:00

Endy

20:30

Mikee Mykanic

22:30

Sub Bass Monster

00:30

Endy

18:00

Jam-i

21:30

Krúbi

22:30

NB

00:30

Jam-i

18:00

Q-Cee

20:30

USNK

22:30

Hősök

00:30

Q-Cee

Muzsika Szigete
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

20:00

Táncház a Tarsoly zenekarral és táncos házigazdával

21:30

Nótakaraoke – Tordai Zoltán zenekarával és Dócs Péter nótaénekessel

23:00

Táncház a Tarsoly zenekarral és táncos házigazdával

00:30

Nótakaraoke – Tordai Zoltán zenekarával és Dócs Péter nótaénekessel

20:00

Táncház a Tarsoly zenekarral és táncos házigazdával

21:30

Nótakaraoke – Tordai Zoltán zenekarával és Dócs Péter nótaénekessel

23:00

Táncház a Tarsoly zenekarral és táncos házigazdával

00:30

Nótakaraoke – Tordai Zoltán zenekarával és Dócs Péter nótaénekessel

20:00

Pravo zenekar – szerb, makedón, bolgár buli és táncház

21:30

Táncház a Tarsoly zenekarral és táncos házigazdával

23:00

Pravo zenekar – szerb, makedón, bolgár buli és táncház

00:45

Táncház a Tarsoly zenekarral, táncos házigazdával

19:00

Heimatklang zenekar – sváb mulatság és tánc

20:15

Táncház a Tarsoly zenekarral és táncos házigazdával

21:45

Heimatklang zenekar – sváb mulatság és tánc

Cognizant Dock
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

21:00

DJ Te$$
Hip-Hop, R&B

23:00

KA.OSS
Liquid/Jump up/Pop DnB

00:30

DJ Palotai

02:00

N.agraV
Neurofunk, Darkstep, Technoid, Hardcore

21:00

KA.OSS
House Classics

23:00

Stereo Palma

01:00

DJ Te$$
Techno, Tech House, Hard Techno

21:00

DJ Te$$
House

23:00

Marton Lugosi (SWE)
House / Tech House

02:00

KA.OSS
Bass/Progressive House, Techno

21:00

Cognizant ALL STARS NIGHT N.agraV, Marton Lugosi, DJ Te$$, KA.OSS
90's - 00's Best Party Anthems

01:00

Willcox

02:30

Palo

03:00

Edo Denova

04:30

Palo

Soproni Dóm
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

19:30

Dj Deby

01:00

Szeresd a Trashem Bébi!

19:30

Dj Deby

01:00

Dévényi Tibi Bácsi

02:30

Dj Deby

19:30

Dj Deby

01:00

Dévényi Tibi Bácsi

02:30

Dj Deby

19:30

Dj Deby

01:00

Dj Dominique

02:30

Dj Deby

Ballantine’s True Music Stage
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

16:00

Tom Small

21:00

O’Neal

23:00

Ajkay

03:00

Daniel Nike

16:00

JumoDaddy közönségtalálkozó

17:00

Tom Small

19:00

Scaby

22:00

Zavodi

23:00

Matt Flaron

01:00

ImmiV

03:00

Abstrct

16:00

Monrow

21:00

Valmar

22:00

Kempy

01:00

Dante

03:00

StrongR

16:00

Monrow

21:00

Daniel

00:00

Jauri

03:00

Bricklake

Pepsi Stage
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

22:00

Hawkeye

00:00

Dj PéGé

22:00

Dj Koczee

00:00

Dj PéGé

22:00

Seolo

00:00

Dj PéGé

22:00

Endy

00:00

Dj PéGé

E.ON Energy Stage
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

22:00

pd canvas

23:30

Emory

01:00

Lennard

02:30

Chris M

04:00

Dj BB

22:00

Pacso

23:30

Emory

01:00

Joerjunior

02:30

Frank Hash

04:00

Dj BB

22:00

FunThomas

23:30

Emory

01:00

sirmark

02:30

Half Shark & Thomas Rush

04:00

pd canvas

22:00

pd canvas

23:30

Emory

01:00

Nikita

02:30

Emory

04:00

Dj BB

EFOTT Tábortűz
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

22:00

Vilko egy szál gitárral

22:00

Dana & The Dreamcatchers Akusztik

22:00

Hárs Barna Akusztik

22:00

Kovács Pál Akusztik

EFOTT VIP
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

19:30

Endy

19:30

pd canvas

00:45

Dj Gump

02:00

SuperStereo

19:30

Palo

02:00

Dj BB

19:30

Dj BB

00:45

pd canvas

IBM Stage
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

22:00

Palo

23:30

Dj BB

01:00

pd canvas

02:30

Hawkeye

22:00

Armin S

23:30

Frank Hash

01:00

Half Shark & Thomas Rush

02:30

Pacso

22:00

4KDJS

23:30

pd canvas

01:00

Dj BB

02:30

Palo

22:00

Palo

23:30

Gabry x Blas

01:00

Dj Jers

BT Habparty
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

10:00

Palo

13:00

pd canvas

16:00

Hawkeye

10:00

pd canvas

13:00

Half Shark & Thomas Rush

16:00

Palo

10:00

pd canvas

13:00

Seolo

16:00

Dj BB

10:00

Palo

13:00

pd canvas

16:00

Dj BB

DORKO-EFOTT Merch Stage
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

22:00

Ben Jr.

22:00

Lukácsy

22:00

Kissinger

22:00

Kecsoh

SE – Sürgősségi Ellátó
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

16:00

Sodor & Voko

22:00

r1ce

00:00

Sodor & Voko

02:00

Chocolate White

16:00

r1ce

22:00

Chocolate White

00:00

Sodor & Voko

16:00

Chocolate White

22:00

Sodor & Voko

00:00

r1ce

02:00

Sodor & Voko

16:00

Chocolate White

22:00

r1ce

00:00

Sodor & Voko

02:00

Chocolate White

Mercedes Kocsi
CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

14:00

Hawkeye x Pacso

16:00

Dj BB

12:00

Thomas Rush x Pacso

14:00

LYNX

16:00

pd canvas

12:00

Hawkeye

14:00

LYNX

16:00

Half Shark

12:00

Thomas Rush x Hawkeye

14:00

Dj BB

16:15

pd canvas

SE250 Civil Domus

  SZERDA

július 10.

CSÜTÖRTÖK

július 11.

PÉNTEK

július 12.

SZOMBAT

július 13.

VASÁRNAP

július 14.

11:00 - 12:00 Detoxjóga - Detoxjóga Detoxjóga Szentmise Tóth Mátéval, avagy az ember Tibi atya mögött
12:00 - 13:00 Mindenmentes- a modernkor diétái Masszázsvonat Mindenmentes- a modernkor diétái Masszázsvonat Mindenmentes- a modernkor diétái
13:00 - 14:00 - Tényeken alapuló orvoslás - Dr. Novák Hunor rendel A szex pszichológiája - Dr. Hevesi Kriszta előadása Varázsgomba, vagy amit akartok - Dr. Zacher Gábor toxikológus Engedd el a félelmeidet, merj változtatni - életmód tippek Dr. Juhász Dórától
14:00 - 15:00 Világvitató kerekasztal - Sebestyén Balázzsal, Vadon Janival és Rákóczi Ferivel
15:00 - 16:00 Autó-, vagy vasút - Mivel éri meg nekiindulni? Nemibetegségek - Minden, amit tudni akartál, és az is, amit nem - Dr. Tamási Béla nemibeteg-gyógyász Közös cél, más eszközök - Politikai pártok ifjúsági tagozatainak kerekasztala Külhoni Monopoly, avagy mik a külhoni felsőoktatás játékszabályai?
16:00 - 17:00 Milyen lesz a fiatalok jövője? - Nemzeti Ifjúsági Tanács kerekasztala Aquafitness Aquafitness Aquafitness -
SHOP