Programok

Line Up
Rudi press shot Nov3 Rudimental (GB)
HP2016_BAND_PRESS_WHITE Halott Pénz
Borgeous_6691Color Borgeous (USA)
Processed with VSCOcam with t1 preset Headhunterz (NED)
Pepsi nagyszínpad
1. nap - szerda 2. nap - csütörtök 3. nap - péntek 4. nap - szombat
17:00 Gomes Endy
Dj Dominique feat. Betty Love
18:00 Pannónia Allstars Ska Orchestra Margaret Island Mary PopKids Ivan & the Parazol
19:30 30Y Intim Torna Illegál Majka & Curtis live Kiscsillag
21:00 Kowalsky meg a Vega Tankcsapda Rudimental live (GB) Vad Fruttik (elmarad)
23:00 Paddy & the Rats Brains Wellhello Halott Pénz
Rauch Aréna
1. nap - szerda 2. nap - csütörtök 3. nap - péntek 4. nap - szombat
15:00 Dumaszínház - JANKLOVICS PÉTER Dumaszínház - KISS ÁDÁM Dumaszínház - DOMBÓVÁRI ISTVÁN Dumaszínház - SZOBÁCSI GERGŐ
16:00 Headbengs Odett  BABEL  Noctis
17:15 Esti Kornél Horváth Tamás & Raul Bagossy Brothers Fran Palermo
18:30 Kaukázus Blahalouisiana USEME Ganxsta Zolee és a Kartel
20:00 Bëlga Fish! Magashegyi Underground The Biebers
21:30 Szabó Balázs Bandája Irie Maffia Anna & the Barbies Kelemen Kabátban
23:00 ROAD Supernem Péterfy Bori & The Love Band Soerii & Poolek
00:30 Alvin és a Mókusok Bohemian Betyars Ocho Macho Cloud 9+
02:00 Tesco Disco JumoDaddy Zomboy (GB) Pendulum Dj set & Verse (AUS)
03:30 Kovary Wondawulf Palotai (03:00) Ludmilla
HÖOK - Fütyülős Aréna
1. nap - szerda 2. nap - csütörtök 3. nap - péntek 4. nap - szombat
19:00 Korda György és Balázs Klári
20:00 Headcrackerz Half Shark LYNX Dani A Dienes
21:30 Mätti ChrissM Basics Joer Junior
23:00 Endy Rusty Peter Jabin Vicktor Smith
00:30 Katapult Dj Dave Martin Andro Metzker Viktória
02:00 Edo Denova Firebeatz (NED) Headhunterz (NED) Borgeous (USA)
03:30 Twins Drop the Cheese Pixa Lennard
Bomba! Hip-Hop Stage
1. nap - szerda 2. nap - csütörtök 3. nap - péntek 4. nap - szombat
18:00 Dj Gozth Endy Vinyl Warriorz (DJ Dugó + Q-Cee) Dj Jam-i
20:30 Tkyd Siska Finuccsi Barbárfivérek Mikee Mykanic
21:30 Dj Gozth Endy Vinyl Warriors (DJ Dugó + Q-Cee) Dj Jam-i
22:30 Hösök Animal Cannibals Sub Bass Monster Deniz
00:00 Dj Gozth Endy Vinyl Warriors (DJ Dugó + Q-Cee) NB (1:00 Dj Jam-i)
Metropol Muzsika Szigete
1. nap - szerda 2. nap - csütörtök 3. nap - péntek 4. nap - szombat
13:00 Erős evő verseny-Dombóvári Istvánnal és Bellus István házigazdákkal
19:00 Mihó Attila és Bandája Mihó Attila és Bandája Hungarian Folkembassy táncház és koncert Szigony táncház és koncert
21:30 "Nótakaraoke" Torda Zoltán és zenekara, házigazda - Erdélyi Claudia "Nótakaraoke" Torda Zoltán és zenekara, házigazda - Erdélyi Claudia Buda Folk Band Folksz koncert
00:15 Mihó Attila és Bandája Mihó Attila és Bandája  A két zenekar közös táncháza (22:45)  Szigony zenekar táncház (23:00)
Kalinka Stage
0. nap - kedd 1. nap - szerda 2. nap - csütörtök 3. nap - péntek 4. nap - szombat
10:00 pd canvas Dj BB K3K0 K3K0
12:00 K3K0 K3K0 Lynx pd canvas
15:00 Endy pd canvas Stormasound Lynx &nbsp 17:00 EFOTT COLOR PARTY by Fütyülős
18:00 Gomes Gomes ISTI//MUSIC Endy
20:00 ESD ESD Endy ESD
22:00 Bassment pres. Defcon J x Rya, Cronik Dance4Ever ESD Dj Erdélyi Zoli
00:00 Bassment pres. Defcon J x Rya, Cronik Dj Náksi Revolution DjM
01:30 Saverne Spy the Ghost Lotfi Begi Sterbinszky
03:00  Gomes, Endy Dublic Erős vs. Spigiboy Dj Szecsei Dj Free
05:00  Lothar Smith Ninjabreakz (Krueger és Reza) Ninjabreakz (Krueger és Reza) Hruscsov Botond
07:00  Daniel Buddy Khaist Khaist Snag Toge (6:30)
Telekom lounge
1. nap - szerda 2. nap - csütörtök 3. nap - péntek 4. nap - szombat
22:00 Dj BB Lynx K3K0 pd canvas
00:00 pd canvas K3K0 Lynx Higher State
02:00 K3K0 Dj BB Dj BB Lynx
Ballantine's Music Bar
1. nap - szerda 2. nap - csütörtök 3. nap - péntek 4. nap - szombat
22:00 Scaby Scaby Scaby Scaby
00:00 Scaby Scaby Portugal Portugal
02:00 Scaby Scaby Scaby Scaby
Soproni Dóm
1. nap - szerda 2. nap - csütörtök 3. nap - péntek 4. nap - szombat
19:00 Dj Deby Dj Deby Dj Deby Dj Deby
1:00 Dj Soviet Dévényi Tibi Bácsi Dévényi Tibi Bácsi Dévényi Tibi Bácsi
2:30 Dj Soviet Dj Soviet Dj Deby Dj Deby
 
További programok: Közönségtalálkozó: 2016.07.13. 16:00-17:00 - Kowalsky meg a Vega, 19:00-20:00 - ROAD
Fezen Klub
1. nap - szerda 2. nap - csütörtök 3. nap - péntek 4. nap - szombat
13:00 Chillout Chillout Chillout Chillout
17:00 Living Steel Soul Surge Magidom The Royal Freak Out
19:00 SWAMP The Adolescens iamyank The Sudras
21:00 Uzipov Planet Void Bognár Szabolcs Fatal Error
22:30 Beatbros. + Friends Beatbros. + Friends Beatbros. + Friends Beatbros. + Friends
Fa Habparty
1. nap - szerda 2. nap - csütörtök 3. nap - péntek 4. nap - szombat
11:00 Dj BB Half Shark D&K Dj Náni
14:00 ESD Dj BB Lazlo ESD
Riska Minimal Beach
1. nap - szerda 2. nap - csütörtök 3. nap - péntek 4. nap - szombat
10:00 Amatőr Strandröplabda Bajnokság Amatőr Strandröplabda Bajnokság Amatőr Strandröplabda Bajnokság Amatőr Strandröplabda Bajnokság
19:00 Warmup Warmup Warmup Warmup
23:00 Purebeat Droplex Strong R. Steve Judge
01:00 Cooldown Cooldown Cooldown Cooldown
Nonstop MIG21 ENERGY BAR
0. nap - kedd 1. nap - szerda 2. nap - csütörtök 3. nap - péntek 4. nap - szombat
10:00 Lounge Lounge Lounge Lounge Lounge
19:00 Warmup - Dj Deli Warmup - Dj Deli; 22:00-23:00 Tomy Montana Warmup - Dj Deli Warmup - Dj Deli Warmup - Dj Deli
23:00 Marco Manik, Whitenegro Mr Shaba, Shongi, Flash Mr Shaba, Flash Dj Roland, Millero Joseph Voice, Greg Fisher; 00:00-02:00 Najah Cole
01:00 Deep Deep Deep Deep Deep
 
További programok: Minden nap 14:00-16:00- Tetoválós MIG21 matricázás | 20:30, 00:00 - Ingyen MIG21 csokoládéosztás | 22:55, 00:55 - Orosz Disco
 
ERSTE Érted Sziget
1. nap - szerda 2. nap - csütörtök 3. nap - péntek 4. nap - szombat
14:30 P.A.S.O. (15:30) Margaret Island Bagossy Brothers
16:00 Hősök Blahalouisiana Magashegyi Undergound Fran Palermo
17:30 Miutcank.hu alapítója, Szabó Dávid Face Team alapitó, Takács Áron Backpacker Bori Bertendaz alapítója, Radányi Norbert
 
Fontos! Az ERSTE Érted Sziget programja közönségtalálkozókat tartalmaz, nem pedig koncerteket!
Rauch Plázs
1. nap - szerda 2. nap - csütörtök 3. nap - péntek 4. nap - szombat
11:00 D&K D&K Stormasound D&K
12:00 D&K D&K & Emory Stormasound & Emory Stormasound & D&K
13:00 Stormasound & D&K Emory Emory Stormasound
14:00 Stormasound Emory & Boo Emory Stormasound & Davd Väx
15:00 Stormasound & Davd Väx Boo Emory & Boo Davd Väx
16:00 Davd Väx Stormasound & Boo Boo Davd Väx
17:00 Stormasound Stormasound Boo Davd Väx
Pepsi Artist Bar
0. nap - kedd 1. nap - szerda 2. nap - csütörtök 3. nap - péntek 4. nap - szombat
22:00 Gomes, Endy Gomes Gomes Dj Kommandó & Dj Ninja (Sanya és Kama) - Mary PopKids Endy
23:00 Anima Sound System Dj set (tegnapi pótlása)  Gomes
01:00 Gomes, Endy KRSA - P.A.S.O. ODETT Animal Cannibals Dj Set DJ TYNO feat. BALLA MÁTÉ - Ivan & the Parazol
02:30 Gomes, Endy Anima Dj Set - Anima Sound System Dj Future - Irie Maffia Gomes Rende$ Pénz Dj Set - Felcser Máté & Marsalkó Dávid
04:00 Gomes, Endy Gomes Gomes Endy Endy
 
Turisztikai programok: Zwack pálinkakóstoltatás | Katonai Emlékpark Pákozd | Lovaskocsis Bortúra | Buszos Bortúra | EFOTT várpark túra
 
Kockás Bár
1. nap - szerda 2. nap - csütörtök 3. nap - péntek 4. nap - szombat
19:00 pd canvas Toyota pd canvas Kori & Szabó Tomi
01:00 Endy Toyota Jam-i Kori & Szabó Tomi
Kertmozi
Színház
1. nap - szerda 2. nap - csütörtök 3. nap - péntek 4. nap - szombat
21:00 A férfiak szexuális világa  Isteni színjáték avagy. Douglas Adams: Galaxis útikalauz stopposoknak M/Ámor, vagy amit akartok
 
Hervis-TE Sportközpont
0. nap - kedd 1. nap - szerda 2. nap - csütörtök 3. nap - péntek 4. nap - szombat
 Tekerj az EFOTT-ra! Strandkézilabda MEFOB Strandröplabda MEFOB Strandröplabda MEFOB MRSZ Meghívásos Röplabda bajnokság
 Strandkézilabda MEFOB Rauch Víziröplabda bajnokság Rauch Víziröplabda bajnokság Rauch Víziröplabda bajnokság Rauch Víziröplabda döntő
 TE Sajtós labdarúgás  EFOTT Strandvizilabda bemutatók & vetélkedők BioTech Erősember verseny Kajak-Kenu - Sárkányhajó bajnokság Kajak-Kenu - Sárkányhajó bajnokság
BeStrong Kondipark bemutatók BioTech Testépítő bemutató EFOTT Strandvizilabda bajnokság 2. nap EFOTT Beerpong bajnokság
Eredményhirdetések EFOTT Strandvizilabda bajnokság 1. nap BeStrong Kondipark bemutatók EFOTT Strandvízilabda bajnokság döntő
BeStrong Kondipark Országos Rendészeti Bajnokság Eredményhirdetések EFOTT Strandvízilabda gála mérkőzés
 Eredményhirdetés EFOTT Stranröplabda bajnokság
BeStrong Kondipark - EFOTT bajnokság
Rögbi MEFOB
Eredményhirdetések
További sportprogramok: Bomba! Wakeboard // DIGI Sport Teqball Aréna // Rauch víziröplabda // EFOTT napindító aerobik és jóga // SPP pontgyűjtés és promóció // Buborékfoci // Vízifoci // Magyar Jégkorong Szövetség // Future Board Hungary // Slackline // BeOffline // Beszélgetés Olimpikonjainkkal // Tesis Buli Aquaparty // Rögbi promóció
 
Lidl FesztMarket programok: FesztMarket nyitvatartás: 09:00-24:00
HR aktivitás: 12:00-20:00
Poolball: 13:00-19:00
Főzőshow Széll Tamással és Mautner Zsófival: 14:00-15:00
Smoothie kóstoló: 13:00-14:00
Szerencsekerék: minden óra első 10 percében, 12:00-19:00
DIÁKHITEL pihenősarok programok:
A DIÁKHITEL jóvoltából az EFOTT-on minden nap 15-17 óra között várunk Titeket egy interaktív beszélgetésre, ahol felteheted kérdéseidet az együtteseknek!
Házigazda: Rekop György
Július 13. / Headbengs
Július 14. / Animal Cannibals
Július 15. / Babel
Július 16. / Ganxsta Zolee és a Kartel