Programs

Main performers
Sean Paul (JM)
Hurts (GB)
Borgore (IL)
Tinie Tempah (UK)

MUSIC PROGRAMS

CSEH TAMÁS PROGRAM BEMUTATJA: EFOTT AKUSZTIK
-1. DAY (TUESDAY)
11th July
Velence Mini színpad / strand
18:00 Ív acoustic
19:00 Drastik Putto acoustic
20:00Szivák X Wagner acoustic
21:00Margaret Island acoustic
22:00Punnany Masssif Bonfire Special
EFOTT Tábortűz
23:00 - 00:00 Hangácsi Márton show
Drót Camp Party Station
22:00 - 05:00Dj Juhász Laci & Friends
Beach Stage
22:00 - 05:00Endy
 
EFOTT RETRO
0. DAY (WEDNESDAY)
12th July
HÖOK Party Arena
20:00Warm Up
22:00Dévényi Tibi bácsi 70 éves születésnapi megashow sztárvendégekkel (Soho Party, Bon-Bon, Szandi, Takáts Tamás, Groovehouse, Vincze Lilla, Mikler Roland)
01:00Retrostars Vigadó
Beach Stage
22:00 - 05:00Endy
Island of Folk Music
19:00Alba Régia Táncegyüttes és a Galiba Táncháza
21:00Nótakaraoke
23:30Mezőföldi mulatság

NIVEA Main Stage
THURSDAY
13th July
FRIDAY
14th July
SATURDAY
15th July
SUNDAY
16th July
18:30 30Y Margaret Island Cloud 9+ Irie Maffia
20:00 Kowalsky meg a Vega Vad Fruttik Road Tinie Tempah (UK) (20:15)
21:45 Punnany Massif Sean Paul (JM) Hurts (GB) Tankcsapda
23:30 Brains Wellhello Halott Pénz Majka & Curtis
Rauch Concert Arena
THURSDAY
13th July
FRIDAY
14th July
SATURDAY
15th July
SUNDAY
16th July
16:00 Dumaszínház – Benk Dénes Dumaszínház – Beliczai Balázs Dumaszínház – Dombóvári István Dumaszínház – Kertész Ricsi
17:00 Skyhős Konyha The Luckies Lóci Játszik
18:30 Ganxsta Zolee és a Kartel Mary PopKids Blahalouisiana USEME
20:00 Fish! Magashegyi Underground Belga P.A.S.O.
21:30 Szabó Balázs Bandája Kiscsillag Péterfy Bori & the Love Band Anna & the Barbies
23:00 NAZA Intim Torna Illegál Alvin és a Mókusok Ivan & the Parazol
00:30 The Biebers Kelemen Kabátban Paddy & the Rats Supernem
02:00 Necc Party Tesco Disco Flux Pavilion (GB) Next Level pres.: Dublic – Sammie Beats – B’Andre & Skrude
03:30 Necc Party Kovary Ludmilla (03:15) Next Level pres.: Dublic – Sammie Beats – B’Andre & Skrude
Bomba! Hip-Hop Stage
THURSDAY
13th July
FRIDAY
14th July
SATURDAY
15th July
SUNDAY
16th July
18:00 Dj Pozsi NB Dj Endy Dj Gerysson
20:30 Mikee Mykanic Siska Finuccsi Barbárfivérek NKS
21:30 Dj Pozsi Party Cannibals Dj Endy Dj Gerysson
22:30 Animal Cannibals Hősök Deniz Sub Bass Monster
00:00 Dj Pozsi Party Cannibals Dj Endy Dj Gerysson
HÖOK Party Arena
THURSDAY
13th July
FRIDAY
14th July
SATURDAY
15th July
SUNDAY
16th July
21:00 Joer Junior Chris M Ca$htag Endy
22:30 Vicktor Smith Peter Jabin Rusty Dj Nara
00:00 Julia Carpenter Andro Edo Denova Stereo Palma
01:30 Dyro (NL) Borgore (IL) Metzker Viktória Sterbinszky
03:00 Pixa JumoDaddy Vinai (IT) Katapult DJ
04:30 Lennard Wondawulf Drop the Cheese TBA
Berentzen Stage
THURSDAY
13th July
FRIDAY
14th July
SATURDAY
15th July
SUNDAY
16th July
14:30 Fák Alatt Zenekar TBA Pretty Visitors (Arctic Monkeys tribute) Late Night Sex
16:00 CrocodileRock Whiskey Roll PTE Hangja PTE Hangja
17:30 xyFlies Ivyz Grizzly Vibrations Lékkör
19:00 Aurora Imitation Watch My Dying Sexnuggets
20:30 ACid/DC (AC/DC Tribute) Kiss Forever Band (KISS Tribute) Hollywood Rose (Guns ‘N Roses Tribute) ZZ Copy (ZZ Top Tribute)
22:00 Leander Kills Zorall Esti Kornél Fran Palermo
23:30 Saverne New Level Empire Soerii & Poolek Bagossy Brothers Company
01:00 Groovehouse Kozmix Csordás Tibi/Fiesta UFO
01:30 Rock Disco – Toyota Rock Disco – Toyota Rock Disco – Toyota Rock Disco – Toyota
Island of Folk Music
THURSDAY
13th July
FRIDAY
14th July
SATURDAY
15th July
SUNDAY
16th July
19:00 Tordai Zoltán és zenekara Gyimesi – Moldvai mulatság Alba Régia Táncegyüttes és a Galiba Táncháza Alba Régia Táncegyüttes és a Galiba Táncháza
20:00 Tordai Zoltán és zenekara Csángálló Galiba koncert Alba Régia Táncegyüttes és a Galiba Táncháza
21:00 Alba Régia Táncegyüttes és a Galiba Táncháza Gyimesi – Moldvai mulatság Galiba koncert Nana Wortex koncert
21:45 Alba Régia Táncegyüttes és a Galiba Táncháza Gyimesi – Moldvai mulatság Magyarvista Social Club koncert Nana Wortex koncert
22:30 Alba Régia Táncegyüttes és a Galiba Táncháza Magyarvista Social Club koncert Nana Wortex koncert
23:00 Nótakaraoke Alba Régia Táncegyüttes és a Galiba Táncháza Alba Régia Táncegyüttes és a Galiba Táncháza Alba Régia Táncegyüttes és a Galiba Táncháza

A PTE bemutatja: EFOTT Challenge

Szedd össze a pajtásaidat, versenyezzetek az első PTE - EFOTT Challenge-n és vigyetek haza fejenként egy jövő évi EFOTT bérletet, Dorko cuccokat vagy backstage passokat!

Mi is ez az egész?

Az idei házigazda Pécsi Tudományegyetemmel közösen összeraktunk nektek egy versenyt ahol 4-6 fős csapatokban 3 kategóriában kell megmérkőznötök! A feladatok kora délután kezdődnek, hogy mindenki kipihenhesse az előző napi bulit és biztosra megyünk, hogy mindenki odaérjen az esti koncertekre!

Részletekért katt ide.

SPORT PROGRAMS

HERVIS – SPORT CENTER

DIGI SPORT TEQBALL ARENA ● BEERPONG ● BOMBA! WAKEBOARD
BEACH VOLLEYBALL ● BEACH POLO ● WATER VOLLEYBALL ● MORNING GYM
HUNGARIAN ICE HOCKEY FEDERATION ● BEACH TENNIS ● HUNGARIAN PARALYMPIC COMMITTEE
BUBBLE SOCCER ● WATER SOCCER ● BARBRO STREET WORKOUT ● DRAGONBOAT CHAMPIONSHIP
BEACH HANDBALL ● ULTIMATE FRISBEE ● CHEERLEADER CHAMPIONSHIP ● BEOFFLINE

PODIUM DISCUSSIONS WITH ATHLETES, SPORT PROFESSIONALS AT THE STAGE

COLLECT THE STAMPS AT THE STATIONS AND WIN ONE OF THE DAY PRIZES, EVERYDAY!
RAFFLING EVERYDAY AT 5:00 PM AT THE SPORT CENTER’S STAGE!

SHOP